Chris Stapleton vystupuje ve finále 12. sezóny ‚The Voice‘

Chris Stapleton hraje ‘Ať tak či onak’ na ‘The Voice’ Finále 12. sezóny

Chris Stapleton vystoupil na pódium během finále 12. sezóny Hlas v úterý večer (23. května) předvedl spalující provedení svého aktuálního singlu 'Either Way.'

Stapleton nastoupil na pódium vyzbrojen pouze akustickou kytarou, a to je vše, co potřeboval, uchvátil publikum čirou silou svého písničkářského umění a elektrizujícím vokálním projevem.

Country hvězda právě vydala kritikou oceňované nové album, Z místnosti: svazek 1, který nahrál v legendárním nashvillském RCA Studiu A. 'Either Way' je prvním singlem z tohoto projektu.

Stapletonova hudba získala obrovskou popularitu Hlas v této sezóně Casi Joy přednesla píseň „Parachute“ jako svou poslední píseň, než byla vyřazena, zatímco Jesse Larson zpíval cestu do finále spalující ztvárnění 'Tennessee Whisky' během představení Instant Save. Larson se ve finále střetl s Aliyah Moulden a Lauren Duski z týmu Blake Hlas.

Stapleton bude na cestách po většinu roku 2017 na svém All-American Road Show Tour , která byla zahájena v březnu a běží po celý srpen, než skončí v Gilfordu, N.H.